تبلیغات
دانشجوی مبارز - فعالیت تیمی برای حضور در انتخابات شوراهای شهر
دانشجوی مبارز
مطیع رهبری ، مبارز با فساد ، دلسوز رودخانه کارون ، گلایه مند از هجوم ریزگردها

روزنامه ی نورخوزستان: به قرار اطلاع گروه های مختلف برای حضور در انتخابات شورای شهر فعال شده اند. این فعالیت در اهواز چشم گیرتر است. در این مورد می توان به شركت فعال افرادی مانند شهرداران سابق، برخی اعضای شوراهای شهر اسبق و سابق اهواز، تعدادی از مدیران سابق دستگاه های اجرایی و حتی نمایندگان اسبق مردم در مجلس شورای اسلامی اشارhttp://torbatjamcity.ir/_shor%20.torbat%20jam/Album/News/%D8%A2%D8%B1%D9%85%20%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7_20120830_015933.jpgه كرد. این گروه ها بیشتر در قالب ائتلاف و تیمی عمل می كنند و برگزاری مجالس و محافل برای رایزنی و تشویق مردم و برنامه ریزی برای چگونگی حضور در انتخابات شوراهای شهر به طور مستمر ادامه دارد.
‌یكی از اعضای هیئت اجرایی انتخابات شورای شهر به راوی اطمینان داد كه در پالایش و گزینش داوطلبان به هیچ وجه اغماض نخواهد شد و منتهای سعی اینست كه افراد با سواد با داشتن سوابق و تجربه كاری در این انتخابات شركت كنند.
همین جا از بزرگوارانی كه در شهر و استان جایگاه ویژه ای دارند درخواست می شود به هیچ عنوان و تحت هر شرایطی سفارش و توصیه فرد یا افرادی را نكنند و اجازه دهند كسانی به این عرصه وارد شوند كه دارای شایستگی باشند، چرا كه استان خوزستان از ورود افراد ناكارآمد به شوراهای شهر ضربات مهلك و جبران ناپذیری تحمل كرده و بیش از این یارای پذیرش چنین اوضاع و احوالی را ندارد.
نگاهی به تركیب برخی شوراهای شهر در دیگراستان ها نمایانگر رشد و فرهنگ بالای انتخاب كنندگان و انتخاب شوندگان آنهاست و چرا خوزستان در شمار چنین استان هایی نباشد. می دانیم كه علیرغم تبدیل حمیدیه و كوت عبدا... به شهرستان، اهواز همچنان كلانشهر است و با خذف رای دهندگان این دو منطقه، مردم دیگر مناطق شهری باید فعالانه در انتخابات شوراها شركت كنند و در این حركت، از آفت هایی مانند قوم گرایی پرهیز كنند تا بتوانند صاحب یك شورای شهر نمونه و كارآمد شوند.
طبقه بندی: اخبار،  ســــــــــیاســی، 
ارسال در تاریخ یکشنبه 4 فروردین 1392 توسط دانشجوی مبارز

قالب وبلاگ