تبلیغات
دانشجوی مبارز - عذرخواهی آیت‌الله موسوی جزایری از هیأت دولت به‌ خاطر اقدام برخی نمایندگان خوزستان
دانشجوی مبارز
مطیع رهبری ، مبارز با فساد ، دلسوز رودخانه کارون ، گلایه مند از هجوم ریزگردها


من از دکتر رحیمی و اعضای هیأت دولت عذرخواهی می‌کنم، گویا از طرف برخی دوستان سوءتفاهم‌هایی ایجاد شده و برخوردی که شایسته نبوده، از طرف آن‌ها صورت گرفته است و من از طرف خودم از شما عزیزان در هیأت دولت، بخصوص دکتر رحیمی عذرخواهی می‌کنم
نماینده‌ ولی فقیه در استان خوزستان  در جلسه‌ هیأت دولت با اشاره به اقدام برخی نمایندگان این استان مبنی بر ترک جلسه‌ استانی هیأت دولت گفت: من از آقای رحیمی و اعضای هیأت دولت عذرخواهی می‌کنم. گویا از سوی برخی دوستان سوءتفاهم‌هایی ایجاد شده و برخوردی که شایسته نبوده، از طرف آن‌ها صورت گرفته است و من از طرف خودم به‌خاطر مسائل پیش‌آمده عذرخواهی می‌کنم.

 آیت الله جزایری با اشاره به سفر رییس‌جمهور به استان خوزستان و با تأکید بر این‌که این سفر مملو از خیر و برکت برای مردم این استان بوده است، تأکید کرد: رییس‌جمهور سختکوش، مقاومت و خستگی‌ناپذیر با کارها و خدمات شبانه‌روزی خود همه را به اعجاب وا داشته است و وقتی به مجاهدت و تلاش او فکر می‌کنیم، می‌بینیم که ضعف جسمی با قوت روح جبران می‌شود.

او با اشاره به اقدام برخی نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی مبنی بر ترک جلسه‌ هیأت دولت گفت: من از دکتر رحیمی و اعضای هیأت دولت عذرخواهی می‌کنم، گویا از طرف برخی دوستان سوءتفاهم‌هایی ایجاد شده و برخوردی که شایسته نبوده، از طرف آن‌ها صورت گرفته است و من از طرف خودم از شما عزیزان در هیأت دولت، بخصوص دکتر رحیمی عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: ما برای دولت احترام قائل هستیم و قدردان خدمت‌گزاران نظام هستیم و تضعیف آن‌ها را جایز نمی‌دانیم. البته یقین دارم که شیوه‌ی آقای رحیمی،‌ محبت، برادری و اغماض است و این مسائل را به دل نمی‌گیرد.

به گزارش ایسنا، در جلسه‌ روز گذشته هیأت دولت که در استان خوزستان برگزار شد، تعدادی از نمایندگان این استان به نشانه‌ اعتراض نسبت به روند بررسی مصوبات توسط هیأت دولت، این جلسه را ترک کردند.طبقه بندی: اخبار،  ســــــــــیاســی، 
ارسال در تاریخ چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 توسط دانشجوی مبارز

قالب وبلاگ