تبلیغات
دانشجوی مبارز - اعلام موجودیت ستاد مردمی دکتر جلیلی استان خوزستان
دانشجوی مبارز
مطیع رهبری ، مبارز با فساد ، دلسوز رودخانه کارون ، گلایه مند از هجوم ریزگردها
ی

صحنه‌­­ای که امروز پیش رو داریم نه انتخابات ریاست جمهوری ایران، که «انتخابات دنیا» است. از یک­سو مستضعفین دوستدارِ انقلاب در سنگرهای مقاومت و انقلاب‌های بیداری اسلامی و از سوی دیگر مستکبرینِ دشمن انقلاب در شورای امنیت سازمان ملل و مانند آن، همه به نظاره نشسته‌اند که در این مصافِ رفراندم‌گونه، چه نتیجه ای رقم می­‌خورد؟


به گزارش ستاد حیات طیبه، یکی از ستادهای مردمی حامی دکتر جلیلی با عنوان ستاد حیات طیبه استان خوزستان اعلام موجودیت کرد. در بیانیه اعلام موجودیت این ستاد آمده است:

«اکنون هم استراتژی تبلیغاتی ما می بایست بر احیای ظرفیت های محقق نشده ی و شعاری های فراموش شده انقلاب باشد. لازم است همه ی دوستداران دکتر جلیلی به گونه ای به تبلیغات بپردازند که ابتدا و فارغ از نتیجه یا مصداق مورد نظر، تفکر انقلاب را بسط دهند. ما به فهم و رشد انقلابی مردم اعتماد داریم. بی شک آن ها به خوبی پرچمدار گفتمان انقلاب را خواهند شناخت. «شخص» جناب آقای جلیلی نیاز به تبلیغاتی از جنس متعارف ندارد. کافی است که در فضای عمومی این ایده تقویت شود که بر اساس نگاه امام خامنه ای رئیس جمهوری تراز انقلاب اسلامی، «شخصیتی» است: «مؤمن»، «انقلابی»، «با عزم»، «اهل استقامت و ایستادگی» و با «همت جهادی»؛ مردم به خوبی اشخاص موجود را می­شناسد و شخصیت برتر را تشخیص خواهند داد.»

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الذی یؤمنُ الخائفین و یُنَجِّی الصالحین و یرفعُ المستضعفین و یضعُ المستکبرین

سپاس خدای را که پهنه­‌ی انتخابات را این چنین مهیای «حماسه» نمود. سال نیکوی حماسه، از بهارش هویدا شده است و این تازه آغاز راه است. صحنه‌­­ای که امروز پیش رو داریم نه انتخابات ریاست جمهوری ایران، که «انتخابات دنیا» است. از یک­سو مستضعفین دوستدارِ انقلاب در سنگرهای مقاومت و  انقلاب‌های بیداری اسلامی و از سوی دیگر مستکبرینِ دشمن انقلاب در شورای امنیت سازمان ملل و مانند آن، همه به نظاره نشسته‌اند که در این  مصافِ رفراندم‌گونه، چه نتیجه ای رقم می­‌خورد؟ آیا پس از فصلی ایستادگی، کسی رئیس جمهور ایران اسلامی می شود که روی شرف و خون شهیدان مان با  کدخدای دهکده­‌ی جهانی معامله کند و «ببندد»، یا کسی که گرچه عمال امریکایی پایش را از جای کنده­اند، اما پابرجا مانده تا مالک اشتر دیگری باشد برای ریشه­‌کنی مستکبرین جهانی و البته داخلی.

اینک که پس از ماه­ها هیاهو و تبلیغات غیر قانونی انبوه نامزدهای سیاسی، مراحل قانونی انتخابات طی شده و نامزد محبوبِ گفتمان انقلاب اسلامی مهیای حضور در انتخابات خردادماه پیش روست، ستاد مردمی هماهنگی جریان های مردمی حامی دکتر جلیلی در استان خوزستان، ضمن اعلام موجودیت، توجه عموم مخاطبین عزیز را به نکات ذیل جلب می نماید:

  1. مسئله اصلی ما در این انتخابات ترویج تفکر انقلاب اسلامی و احیای اندیشه های فراموش شده­­ی امامان خمینی و خامنه­ای است. برهه­ی انتخابات فرصتِ احیای مداوم و تکاملی روح انقلاب در کالبد نظام جمهوری اسلامی است. در روند انتخابات ۸۴ ، همانگونه که امام خامنه ای فرمودند، فارغ از نتیجه انتخابات، روند تبلیغات دکتر احمدی نژاد، گفتمان انقلاب را احیا کرد:

«وقتی که ایشان تبلیغات انتخاباتى می کردند، به افراد خانواده‏‌ى خودم می‌گفتم اگر آقاى احمدی‌نژاد رأى هم نیاورد، این خدمت بزرگ را به انقلاب کرد که شعار عدالت محورى را مطرح کرد؛ نگذاشت به فراموشى سپردنِ این شعار بشود یک سنت‏.»

اکنون هم استراتژی تبلیغاتی ما می بایست بر احیای ظرفیت های محقق نشده ی و شعاری های فراموش شده انقلاب باشد. لازم است همه ی دوستداران دکتر جلیلی به گونه ای به تبلیغات بپردازند که ابتدا و فارغ از نتیجه یا مصداق مورد نظر، تفکر انقلاب را بسط دهند. ما به فهم و رشد انقلابی مردم اعتماد داریم. بی شک آن ها به خوبی پرچمدار گفتمان انقلاب را خواهند شناخت. «شخص» جناب آقای جلیلی نیاز به تبلیغاتی از جنس متعارف ندارد. کافی است که در فضای عمومی این ایده تقویت شود که بر اساس نگاه امام خامنه ای رئیس جمهوری تراز انقلاب اسلامی، «شخصیتی» است: «مؤمن»، «انقلابی»، «با عزم»، «اهل استقامت و ایستادگی» و با «همت جهادی»؛ مردم به خوبی اشخاص موجود را می­شناسد و شخصیت برتر را تشخیص خواهند داد.

  1. وسیله­ی رسیدن به هدف از جنس اهداف و آرمان­هاست. تلاش برای بسط تفکر انقلاب، با پروپاگاندای تبیلغاتی و مبارزات انتخاباتی ماهیتا متفاوت است. در این راه ستادهای انتخاباتی، کانون های انحصاری سهم خواهی از قدرت آتی نیستند. بلکه شوراهایی برای هماهنگی همه معتقدان به باورهای انقلابند. در همین راستا ستاد هماهنگی جریان های مردمی دکتر جلیلی در استان خوزستان ضمن دعوت به همکاری همگانی، از همه ی گروهها و فعالان انقلاب اسلامی می خواهد، به فضای هماهنگی و هم افزایی همه ی نیروها کمک نمایند. این مهم هنگامی رخ می نماید که به واقعیات توجه داشته باشیم، به اینکه با اقبال روز افزون به ایشان، روز به روز گروه ها و افراد دیگری  به این مسیر می پیوندند. باید دانست در راه بسط گفتمان انقلاب موازی کاری معنا ندارد و می­بایست «همه با هم» راه را برای احیای ارزش های فراموش شده انقلاب فراهم کنیم. بر همین مبنا این ستاد صرفا شورایی برای  سامداندهی، هماهنگی و هم­افزایی توان­ها خواهد بود.
  2. انتخابات را فرصتی برای تحقق هرچه بیشتر ایده­ی «هسته های مقاومت حزب الله»  می دانیم. لازم است جمع های مردمی حول محورِ خطوط اصلی و مبادی و مطالبات انقلاب در همه حوزه های اجتماعی شکل گیرد. حوزه های کارگری، زنان، معلمان، دانش آموزی، دانشجویان و طلاب،  روحانیون و اساتید دانشگاه، فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای، متخصصان حوزه های مختلف به ویژه فعالان در شرکت های دانش بنیان، فعالان اقتصادی، صنعت­گران و کشاورزان و فعالان حوزه ی کشاورزی ، عشایر غیور و ساکنان روستا، این کانون مهم بازتولید انقلاب و همه ی مستضعفینی که به دلیل مناسبات غلط اجتماعی ، محافظه کاری و نوعی اشرافیت، دیده نشده­اند مهم­ترین کانون های فعالیت ماست. لازم هسته های پیش برنده­ی گفتمان انقلاب در این حوزه ها سازماندهی شوند و مسائل اصلی تفکر انقلاب در این حوزه ها مطرح گردد.
  3. در پایان  از همه ی علاقه مندان و فعالان ستادهای انتخاباتی دکتر جلیلی می­خواهیم ضمن احترام به قوانیم موضوعه در زمینه بازه­ی قانونی تبلیغات، اخبار این ستاد را از پایگاه های رسمی این ستاد به آدرس www.ravaiat.irدنبال نمایند. ما به گسترش فعالیتها تقاضا داریم و خواهشمندیم با باتماس باشماره ۰۹۳۰۹۶۳۹۰۹۴ ارسال ایمیل بهdrjalily.kh@gmail.com  علاوه بر ذکر حوزه های توانمندی و زمان های فعالیت، گام­هایمان را در راستای انتخاب ریس جمهور تراز انقلاب اسلامی همراه کنیم.

اخبار ستاد ستاد مردمی حامی دکتر جلیلی  حیات طیبه استان خوزستان

جلسه ستاد مرکزی حیات طیبه استان

جلسه ستاد مرکزی حیات طیبه در روز دوشنبه۲۳/۲/۹۲ برگزار گردید در این نشست با بررسی آخرین وضعیت ستاد و کمیته ها پرداخته شد و مکقرر گردید همایش حامیان دکتر جلیلی بعد از اعلام نظر شورای نگهبان انجام گردد.

جلسه هم اندیشی امور شهرستان های ستاد حیات طیبه استان خوزستان

جلسه هم اندیشی امور شهرستان های ستاد حیات طیبه استان خوزستان روز چهارشنبه در اهواز برگزار گردید.هدف از برگزاری این نشست، ایجاد ارتباط فعالین انقلاب اسلامی و بررسی راهکار های ایجاد ستاد های مردمی در شهرستان ها بود.

همایش زن و انقلاب اسلامی

کمیته بانوان ستاد حیات طیبه استان در حال برنامه ریزی همایش زن وانقلاب اسلامی در ایام شهادت حضرت زینب کبری (س) می باشد.

دبیرهمایش با بیان این خبر گفت: زنان در انتخابات می توانند نقش بسزایی در بسط گفتمان انقلاب اسلامی داشته باشند. ایشان ضمن تبین نقش زنان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به بیان نقش زنان استان خوزستان در برهه های مختلف انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود یکی از برنامه های این همایش تجلیل از زنان مقام اهواز در دفاع مقدس در قالب کاروان زینب و مقرشهید علم الهدی  می باشد.

قابل ذکر است در این نشست قرار است بیانیه زنان مقاوم استان خوزستان در حمایت از دکتر سعید جلیلی منتشر شود.

نشست کمیته دانشجویی ستاد حیات طیبه استان

نشست هم اندیشی کمیته دانشجویی در هفته جاری با حضور دانشجویان استان خوزستان در اهواز برگزار می گردد. اخبار تکمیلی متقابلا اعلام می شود.

کمیته متخصصین شرکت مناطق نفت خیز جنوب ستاد دکتر جلیلی  راه اندازی شد.

جمعی از مهنسین و مدیران انقلابی شرکت مناطق نفت خیز جنوب و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس ضمن حضور در ستاد مردمی دکتر سعید جلیلی حمایت خود را از ایشان اعلام نمودند. و افزودند با توجه به معیارهای اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری ، ما جناب آقای دکتر جلیلی را مصادق یک رئیس جمهور انقلابی و اصلح می دانیم و از هیچ کمکی به ایشان جهت ایجاد دولتی کارآمد و انقلابی دریغ نمی کنیم.

به زودی بیانیه حمایت جمعی از مدیران و متخصصین شرکت مناطق نفت خیز جنوب منتشر خواهد شد.

مکان ستاد

لازم بذکر است دو مکان برای ستاد مد نظر گرفته شده است که تا دو سه روز آینده آماده استفاده می باشد.
طبقه بندی: اخبار،  ســــــــــیاســی، 
ارسال در تاریخ دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 توسط دانشجوی مبارز

قالب وبلاگ