تبلیغات
دانشجوی مبارز - تصادفات مرگباری در گردوخاک های گذشته داشته ایم
دانشجوی مبارز
مطیع رهبری ، مبارز با فساد ، دلسوز رودخانه کارون ، گلایه مند از هجوم ریزگردها
رییس پلیس راه خوزستان در گفتگو با رهیاب:

رانندگان به سختی می توانند تا صد متری خود را ببینند

تصادفات مرگباری در گردوخاک های گذشته داشته ایم

     
رهیاب نیوز :سرهنگ قاسم قدرتی گفت:پدیده نامیمون گردوغبار تمام استان را در بر گرفته است در بعضی از نقاط استان رانندگان به سختی می توانند تا صد متری خود را ببینند.

سرهنگ قاسم قدرتی رییس پلیس راه خوزستان در گفتگو با رهیا در خصوص وضعیت راه های استان در گردوخاک شدید امروز اظهار داشت:پدیده نامیمون گردوغبار تمام استان را در بر گرفته است در بعضی از نقاط استان رانندگان به سختی می توانند تا صد متری خود را ببینند

وی ادامه داد:از همه رانندگان در خواست می کنم اگر کار مهمی ندارند سعی کنند وارد جاده ها نشوند در صورت ضرورت به رانندگی حتما سرعت مطمئنه را رعایت کنند و از عجله و سرعت پرهیز کنند.

سرهنگ قاسم  گفت:رانندگان محترم در مسیرهای دوطرفه از سبقت گرفتن جدا خود داری کنند چون سابقه گردوغبار های قبلی نشان می دهد تصادفات مرگباری در چنین وضعیت هوایی شاهد بودیم.

وی اضافه کرد:پلیس در جاده ها حضور دارد و تمام امکانات را بسیج کرده ایم تا بتوانیم کسانی که در راه مانده اند را یاری کنیم تا به جای ایمنی برسند امیدواریم به زودی مسئولین سازوکاری بیاندیشند تا در آینده شاهد چنین گردوخاکی در استان نباشیم.طبقه بندی: ریزگردها و مشکلات آن، 
ارسال در تاریخ یکشنبه 19 بهمن 1393 توسط دانشجوی مبارز

قالب وبلاگ