تبلیغات
دانشجوی مبارز - نماینده خوزستان : هیئت دولت باید در خوزستان مستقر شود
دانشجوی مبارز
مطیع رهبری ، مبارز با فساد ، دلسوز رودخانه کارون ، گلایه مند از هجوم ریزگردها
سید شریف حسینی :

هیئت دولت باید در خوزستان مستقر شودنماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در دولت قبل کمیته‌ای برای رفع پدیده گرد و خاک تشکیل شده بود، گفت: هیئت دولت باید در خوزستان مستقر شود و وزرا در استان این مشکلات را بررسی کنند.

سید شریف حسینی هم با بیان اینکه مسئولان کشوری باید برای مقابله و رفع مشکل پدیده گرد و خاک اهتمام جدی داشته باشند، اظهار کرد: ما به عینه شاهد هستیم اگر در نقطه‌ای از کشور حادثه‌ای رخ دهد تمام مسئولان برای رفع این مشکل بسیج می‌شوند و مانور رسانه‌ای عظیمی راه می‌اندازند اما متاسفانه در خوزستان که بیش از ۲۲ هزار نفر از شهروندانمان در معرض باران آلوده قرار گرفتند و مسموم شدند کسی سراغشان را نگرفت.

وی با اشاره به اینکه پدیده گرد و خاک در زندگی خوزستانی‌ها عجین شده و بیش از ۵ میلیون نفر از هموطنانمان را درگیر کرده و زندگی مردم را فلج کرده است، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل اینکه استان خوزستان در کابینه دولت وزیری ندارد این مشکل حل نشده و دولت باید اهتمام بیشتری برای رفع این مهم بکند.

وی اضافه کرد: مالچ‌پاشی ۲۰۰ هزار هکتار را وزارت نفت متعهد شد که ۱۲.۵ درصد از آن از دولت قبل تاکنون اجرا شده و تا وقتی که این اقدامات به طور کامل انجام نشود خاک همچنان مهمان خانه هایمان است. حسینی در ادامه تصریح کرد: دولت باید اعتبار لازم را همانند دریاچه ارومیه برای اقداماتی که باید در استان خوزستان صورت گیرد، منظور کند.
طبقه بندی: ریزگردها و مشکلات آن، 
ارسال در تاریخ دوشنبه 20 بهمن 1393 توسط دانشجوی مبارز

قالب وبلاگ