تبلیغات
دانشجوی مبارز - مطالب فروردین 1391
دانشجوی مبارز
مطیع رهبری ، مبارز با فساد ، دلسوز رودخانه کارون ، گلایه مند از هجوم ریزگردها

اولاً امر به معروف و نهى از منكر یك واجب است كه رودربایستى و خجالت بر نمى‌دارد.

ما گفتیم: اگر دیدید كسى مرتكب خلافى مى‌شود، امر كنید به معروف و نهى كنید از منكر. یعنى به زبان بگویید. نگفتیم مشت و سلاح و قوت به كار ببرید. اینها لازم نیست. خداى متعال كه این واجب را بر ما مسلمانان نازل فرموده است، خودش مى‌داند مصلحت چگونه است. ما هم تا حدودى حكم و مصالح الهى را درك مى‌كنیم. بزرگترین حربه در مقابل گناهكار، گفتن و تكرار كردن است. این‌كه یك نفر بگوید اما ده نفر ساكت بنشینند و تماشا كنند، نمى‌شود. اگر یكى دچار ضعف نفس بشود، یكى خجالت بكشد و یكى بترسد، این‌كه نهى از منكر نخواهد شد. گناهكار هم فقط بدحجاب نیست كه بعضى فقط به مسأله‌ى بدحجابى چسبیده‌اند. این، یكى از گناهان است و از خیلى از گناهان كوچكتر است. خلافهاى فراوانى از طرف آدمهاى لاابالى در جامعه وجود دارد: خلافهاى سیاسى، خلافهاى اقتصادى، خلاف در كسب و كار، خلاف در كار ادارى، خلافهاى فرهنگى. اینها همه خلاف است. كسى غیبت مى‌كند، كسى دروغ مى‌گوید، كسى توطئه مى‌كند، كسى مسخره مى‌كند، كسى كم‌كارى مى‌كند، كسى ناراضى تراشى مى‌كند، كسى مال مردم را مى‌دزدد، كسى آبروى مردم را بر باد مى‌دهد. اینها همه منكر است. در مقابل این منكرات، عامل باز دارنده، نهى است؛ نهى از منكر. بگویید: «آقا، نكن.» این تكرار «نكن»، براى طرف مقابل، شكننده است.  این نكته‌ى اول؛ كه نهى از منكر، اراده و تصمیم و قدرت و شجاعت لازم دارد، كه بحمداللَّه، در قشرهاى مردم ما و در زن و مرد ما وجود دارد. باید آن را به كار بگیرید. منتظر نباشید كه دستگاهها بیایند و كارى بكنند.

حضرت امام خامنه ای حفظه الله

طبقه بندی: امام خامنه ای (حفظه الله)،  مذهبــی،  دغدغه های دانشجویی، 
ارسال در تاریخ چهارشنبه 30 فروردین 1391 توسط دانشجوی مبارز

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه وزیر ارشاد در مورد توقف اکران گشت ارشاد به وعده خود عمل نکرده فردا وزیر ارشاد را به کمیسیون دعوت می‌کنیم تا وی در خصوص این خلف وعده به نمایندگان توضیح دهد.

حجت‌الاسلام حمید رسایی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با فارس، اظهار داشت: کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در جلسات گذشته خود بررسی‌هایی در مورد دو فیلم “گشت ارشاد” و “خصوصی” انجام داد.

وی افزود: اعضای کمیسیون فرهنگی بعد از بررسی و بحث در مورد دو فیلم ذکر شده مخالفت خود را با اکران آن اعلام کردند.

رسایی با بیان اینکه توصیه کمیسیون فرهنگی به وزارت ارشاد توقف اکران دو فیلم ذکر شده بود، افزود: توقف اکران دو فیلم خصوصی و گشت ارشاد در شورای پروانه نمایش هم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیم اعضای این شورا با توجه به احترامی که برای نمایندگان مجلس و متدینین قائل بودند، بر این شد که از چهارشنبه هفته گذشته فیلم گشت ارشاد اکرانی نداشته باشد.

رسایی ادامه داد: متاسفانه طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه شنیدیم که اکران این فیلم همچنان ادامه دارد بر همین اساس طی تماسی با مسئولین معاونت سینمایی موضوع را جویا شدیم و آنها این طور قضیه را توجیه کردند که برخی سینماها به دلیل این که در ایام نمایش سالن را در اختیار کار دیگری قرار دادند و به همین دلیل بدهکار بودند اجازه اکران به این فیلم دادند و بنا شده که از روز جمعه جلوی اکران این فیلم گرفته شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: متاسفانه امروز هم مطلع شدیم که گشت ارشاد در حال اکران در برخی سینماها است؛ با توجه به اینکه وزیر در این زمینه به وعده خود عمل نکرده فردا وزیر ارشاد را به کمیسیون دعوت می‌کنیم تا وی در خصوص این خلف وعده به نمایندگان توضیح دهد.
طبقه بندی: نقد فیلم،  اخبار،  ســــــــــیاســی،  دغدغه های دانشجویی، 
ارسال در تاریخ سه شنبه 29 فروردین 1391 توسط دانشجوی مبارز

فرقی نمی کند

در کوچه های مدینه

یا در کوچه های منامه

دست شرطه های حجاز همیشه سنگین است...

-------------------------------------------------------------------

السلام علیک یا صدیقه الشهیده

السلام علیک یا ممتحنه امتحنک الله الذی خاقک قبل ان یخلقک

السلام علیک یا فاطمه الزهرا
طبقه بندی: مذهبــی،  ســــــــــیاســی،  شـــیطان شـناسی، 
ارسال در تاریخ دوشنبه 28 فروردین 1391 توسط دانشجوی مبارز
پنتاگون برای نگهداری ابزارهای جنگ سایبری اماكن ذخیره‌ سازی را بنا خواهد كرد و فرماندهی سایبری ملزم است تا ابزارهای جنگ سایبری را ثبت کند.
به گزارش گرداب، وزارت دفاع آمریكا در جلسه‌ای با نمایندگان كنگره اعلام داشت: پنتاگون در حال بهره‌ برداری از سریع‌ترین روش دستیابی به ملزومات مورد نیاز است كه مقامات این سازمان را قادر می‌سازد تا در صورت نیاز فوری، قابلیت‌های نوین جنگ سایبری را ظرف چند روز یا ماه توسعه بخشند.

این گزارش 16 صفحه‌ای تشریح می‌کند برنامه فوق كه تحت نظارت هیئت مدیره ارشد سرمایه‌گذاری سایبری به اجرا در می‌آید، ماموریت دارد تا با هدف ردیابی فوری حوادث در فضای سایبری، روند آهسته و قدیمی دستیابی به ابزارهای جنگی را اصلاح کند.

كنگره، با استناد به قانون دفاعی كه سال گذشته وضع كرد، به پنتاگون دستور داد تا راهبردی را ارائه بدهد كه بتواند امكان دستیابی فوری به ابزارها،‌ كاربردها و سایر قابلیت های جنگ سایبری را فراهم سازد. پنتاگون ماه گذشته گزارشی را به كنگره تقدیم كرد كه در واقع این راهبرد را تبیین می‌کند.


ادامه مطلب
طبقه بندی: شـــیطان شـناسی،  دغدغه های دانشجویی، 
ارسال در تاریخ یکشنبه 27 فروردین 1391 توسط دانشجوی مبارز
(تعداد کل صفحات:14)      [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [...]  

قالب وبلاگ