تبلیغات
دانشجوی مبارز - مطالب فروردین 1392
دانشجوی مبارز
مطیع رهبری ، مبارز با فساد ، دلسوز رودخانه کارون ، گلایه مند از هجوم ریزگردها
اگر خداوند متعال به نسل کنونی ما این توفیق را نداد که از شخصیت هایی مانند علامه طباطبایی و شهید مطهری استفاده کند ، اما به لطف خدا ، این شخصیت عزیز و عظیم القدر ، خلأ آن عزیزان را در زمان ما پر می کند...» این جملات بخشی از بیانات « رهبر معظم انقلاب » در تجلیل از شخصیت « آیت الله محمدتقی مصباح یزدی» است. درست در همان دوره ی منتهی به زمان ایراد این سخنان بود که جریان نفاق ، جنگ رسانه ای سنگینی در تخریب چهره ی این عالم دردمند و مبارز به راه انداخته بود ؛ جریانی که در نهایت با فتنه گری در سال 88 نقاب از چهره برانداخت و صحت سخنان و مواضع استاد مصباح در آن سالها را در عمل به اثبات رساند. رهبر معظم انقلاب پس از آنکه در سال 78 فرمودند: « بنده نزدیک به چهل سال است که جناب آقای مصباح را می شناسم و به ایشان به عنوان یک فقیه ، فیلسوف ، متفکر و صاحب نظر در مسائل اساسی اسلام ارادت قلبی دارم.» حمایت های خود را از این عالم بصیر انقلابی همچنان ادامه دادند و در حالی که موج تخریب ها علیه ایشان همچنان ادامه داشت ، یک سال بعد در جمع دانشجویان طرح ولایت فرمودند: « این هجوم های تبلیغاتی که به شخصیت های برجسته و انسان های والا و بااخلاق برجسته وارد می کنند ، نشان دهنده ی اهداف و نیات دشمن است. یک نفر مثل جناب آقای مصباح که حقیقتاً این شخصیت عزیز ، جزو شخصیت هایی است که همه ی دلسوزان اسلام و معارف اسلامی از اعماق دل بایستی قدردان و سپاس گزار این مرد عزیز باشند ، مورد هجوم تبلیغاتی قرار می گیرند ! حرف رسا و نافذ ، منطق قوی و مستحکم هر جایی که باشد ، آن جا را دشمن زود تشخیص می دهد ، چون حسابگر است. دشمن آن جا را می شناسد و به مقابله اش می آید. با مرحوم شهید مطهری هم همین جور برخورد کردند.» برای کسانی که پای درس علامه طباطبایی نشسته بودند و سالها هم بحث و هم درس استاد مصباح بودند مقایسه او با شهید بزرگوار مرتضی مطهری چندان غریب نبود ؛ آنها خود ، از زبان علامه شنیده بودند که « مصباح در میان شاگردان من مثل انجیر در میان سایر میوه هاست ؛ چرا که فکر او هیچ چیز دورانداختنی و زایدی ندارد.» مطهری قهرمان مبارزه با التقاط های عصر خود بود و با مارکسیسم در ستیز ؛ مصباح نیز قهرمان مقابله با لیبرالیسم ، پلورالیسم و دیگر افکار التقاطی جریانات غربزده.


ادامه مطلب
طبقه بندی: ســــــــــیاســی، 
ارسال در تاریخ پنجشنبه 29 فروردین 1392 توسط دانشجوی مبارز
ایران یگانه کشوری است که دارای حکومت اسلامی است و همه باید برای تقویت این نظام اسلامی تلاش کنیم.

آیت الله اشرفی شاهرودی که فروردین ماه سال جاری در سفر به عتبات عالیات با حضرت آیت الله سیستانی ملاقاتی خصوصی داشته است در مصاحبه با سایت خبری «حوزه نیوز» اظهار داشت؛ حضرت آیت الله سیستانی نسبت به مسائل ایران اشراف کامل دارند و خود ایشان به من فرمودند «اشراف و احاطه من به قضایای ایران از شما هم بیشتر است». ایشان بر این نکته تاکید داشتند که در شرایط کنونی، شیعه دشمنان فراوانی دارد ولی با این حال، دنیای استکبار به شدت از قدرت و توان شیعه در هراس است. آیت الله سیستانی گفتند؛ ایران یگانه مملکتی است که دارای حکومت اسلامی است و لذا همه باید برای تقویت این نظام اسلامی تلاش کنیم. معظم له با بیان اینکه، در برخی از امور جمهوری اسلامی ایران هم ایرادهایی دیده می شود، این نکته را تذکر دادند که من به این ایرادها اشاره نمی کنم زیرا نگران هستم که با بیان این ایرادها، نظام جمهوری اسلامی تضعیف شود و بنده در این باره « مِن عندالله » مسئول می باشم و لذا ، حتی کلمه ای که تضعیف نظام اسلامی ایران باشد ، بر زبان نخواهم راند.


یک استکان چای

sandiskhor.blog.irطبقه بندی: ســــــــــیاســی، 
ارسال در تاریخ پنجشنبه 29 فروردین 1392 توسط دانشجوی مبارز
ماجرای کوی دانشگاه تهران، در هجدهم تیرماه 1378
پرسش اول: ماجرای کوی دانشگاه تهران در هجدهم تیرماه 1378را شرح دهید.
پاسخ: در پاسخ به این سوال ابتدا به بررسی ماجرای کوی دانشگاه تهران پرداخته و سپس بیانات مقام معظم رهبری در آن مقطع زمانی ارائه می گردد:
یکم . بازخوانی سناریوی کوی دانشگاه (18 تیر 78 تا 23 تیر 78)
منبع : خبرگزاری فارس
گزارش ذیل به بازخوانی سناریوی حوادث کوی دانشگاه از 17 تیر تا 23 تیر ماه 78 می پردازد...

ادامه مطلب
طبقه بندی: ســــــــــیاســی، 
ارسال در تاریخ پنجشنبه 29 فروردین 1392 توسط دانشجوی مبارز

مطمئناً شما هم بارها مجموعه عکس داستان دوستی یوز و آهو را دیده‌اید. این هم یکی دیگر از داستان‌سازی هایی است که با وجود غیرعادی بودنش، بدون اینکه در آن تردید شود دست به دست منتشر می‌گردد! جالب اینکه حتی برخی خبرگزاری‌های رسمی هم این عکس‌ها را با عناوینی مانند مهر یوزپلنگی و دوستی حیوانات و مقایسه آن با انسان‌ها منتشر کرده‌اند و زحمت پی گیری مطلب را با اینکه نام عکاس هم مشخص بوده به خود نداده‌اند.

قسمت اول این داستان درست است. یوزپلنگ با شکار خود بازی می‌کند! اما باقی عکس‌ها را انگار عمداً منتشر نکرده‌اند تا داستان زیبایی خلق کنند و در آخر هم پایان خوشی برای آن رقم زده و گفته‌اند که شکارچی بعد از مهربانی با شکار، آن را رها می کند! در صورتی که قانون طبیعت این نیست و واقعیت این است که در صحنه‌ی بعد سه یوزپلنگ مشغول خوردن شکار خود می‌شوند!

sandiskhor.blog.irطبقه بندی: ســــــــــیاســی، 
ارسال در تاریخ پنجشنبه 29 فروردین 1392 توسط دانشجوی مبارز
(تعداد کل صفحات:13)      [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [...]  

قالب وبلاگ