تبلیغات
دانشجوی مبارز - مطالب اردیبهشت 1392
دانشجوی مبارز
مطیع رهبری ، مبارز با فساد ، دلسوز رودخانه کارون ، گلایه مند از هجوم ریزگردها
ی

صحنه‌­­ای که امروز پیش رو داریم نه انتخابات ریاست جمهوری ایران، که «انتخابات دنیا» است. از یک­سو مستضعفین دوستدارِ انقلاب در سنگرهای مقاومت و انقلاب‌های بیداری اسلامی و از سوی دیگر مستکبرینِ دشمن انقلاب در شورای امنیت سازمان ملل و مانند آن، همه به نظاره نشسته‌اند که در این مصافِ رفراندم‌گونه، چه نتیجه ای رقم می­‌خورد؟


به گزارش ستاد حیات طیبه، یکی از ستادهای مردمی حامی دکتر جلیلی با عنوان ستاد حیات طیبه استان خوزستان اعلام موجودیت کرد. در بیانیه اعلام موجودیت این ستاد آمده است:

«اکنون هم استراتژی تبلیغاتی ما می بایست بر احیای ظرفیت های محقق نشده ی و شعاری های فراموش شده انقلاب باشد. لازم است همه ی دوستداران دکتر جلیلی به گونه ای به تبلیغات بپردازند که ابتدا و فارغ از نتیجه یا مصداق مورد نظر، تفکر انقلاب را بسط دهند. ما به فهم و رشد انقلابی مردم اعتماد داریم. بی شک آن ها به خوبی پرچمدار گفتمان انقلاب را خواهند شناخت. «شخص» جناب آقای جلیلی نیاز به تبلیغاتی از جنس متعارف ندارد. کافی است که در فضای عمومی این ایده تقویت شود که بر اساس نگاه امام خامنه ای رئیس جمهوری تراز انقلاب اسلامی، «شخصیتی» است: «مؤمن»، «انقلابی»، «با عزم»، «اهل استقامت و ایستادگی» و با «همت جهادی»؛ مردم به خوبی اشخاص موجود را می­شناسد و شخصیت برتر را تشخیص خواهند داد.»

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الذی یؤمنُ الخائفین و یُنَجِّی الصالحین و یرفعُ المستضعفین و یضعُ المستکبرین

سپاس خدای را که پهنه­‌ی انتخابات را این چنین مهیای «حماسه» نمود. سال نیکوی حماسه، از بهارش هویدا شده است و این تازه آغاز راه است. صحنه‌­­ای که امروز پیش رو داریم نه انتخابات ریاست جمهوری ایران، که «انتخابات دنیا» است. از یک­سو مستضعفین دوستدارِ انقلاب در سنگرهای مقاومت و  انقلاب‌های بیداری اسلامی و از سوی دیگر مستکبرینِ دشمن انقلاب در شورای امنیت سازمان ملل و مانند آن، همه به نظاره نشسته‌اند که در این  مصافِ رفراندم‌گونه، چه نتیجه ای رقم می­‌خورد؟ آیا پس از فصلی ایستادگی، کسی رئیس جمهور ایران اسلامی می شود که روی شرف و خون شهیدان مان با  کدخدای دهکده­‌ی جهانی معامله کند و «ببندد»، یا کسی که گرچه عمال امریکایی پایش را از جای کنده­اند، اما پابرجا مانده تا مالک اشتر دیگری باشد برای ریشه­‌کنی مستکبرین جهانی و البته داخلی.

اینک که پس از ماه­ها هیاهو و تبلیغات غیر قانونی انبوه نامزدهای سیاسی، مراحل قانونی انتخابات طی شده و نامزد محبوبِ گفتمان انقلاب اسلامی مهیای حضور در انتخابات خردادماه پیش روست، ستاد مردمی هماهنگی جریان های مردمی حامی دکتر جلیلی در استان خوزستان، ضمن اعلام موجودیت، توجه عموم مخاطبین عزیز را به نکات ذیل جلب می نماید:

  1. مسئله اصلی ما در این انتخابات ترویج تفکر انقلاب اسلامی و احیای اندیشه های فراموش شده­­ی امامان خمینی و خامنه­ای است. برهه­ی انتخابات فرصتِ احیای مداوم و تکاملی روح انقلاب در کالبد نظام جمهوری اسلامی است. در روند انتخابات ۸۴ ، همانگونه که امام خامنه ای فرمودند، فارغ از نتیجه انتخابات، روند تبلیغات دکتر احمدی نژاد، گفتمان انقلاب را احیا کرد:

«وقتی که ایشان تبلیغات انتخاباتى می کردند، به افراد خانواده‏‌ى خودم می‌گفتم اگر آقاى احمدی‌نژاد رأى هم نیاورد، این خدمت بزرگ را به انقلاب کرد که شعار عدالت محورى را مطرح کرد؛ نگذاشت به فراموشى سپردنِ این شعار بشود یک سنت‏.»

اکنون هم استراتژی تبلیغاتی ما می بایست بر احیای ظرفیت های محقق نشده ی و شعاری های فراموش شده انقلاب باشد. لازم است همه ی دوستداران دکتر جلیلی به گونه ای به تبلیغات بپردازند که ابتدا و فارغ از نتیجه یا مصداق مورد نظر، تفکر انقلاب را بسط دهند. ما به فهم و رشد انقلابی مردم اعتماد داریم. بی شک آن ها به خوبی پرچمدار گفتمان انقلاب را خواهند شناخت. «شخص» جناب آقای جلیلی نیاز به تبلیغاتی از جنس متعارف ندارد. کافی است که در فضای عمومی این ایده تقویت شود که بر اساس نگاه امام خامنه ای رئیس جمهوری تراز انقلاب اسلامی، «شخصیتی» است: «مؤمن»، «انقلابی»، «با عزم»، «اهل استقامت و ایستادگی» و با «همت جهادی»؛ مردم به خوبی اشخاص موجود را می­شناسد و شخصیت برتر را تشخیص خواهند داد.

  1. وسیله­ی رسیدن به هدف از جنس اهداف و آرمان­هاست. تلاش برای بسط تفکر انقلاب، با پروپاگاندای تبیلغاتی و مبارزات انتخاباتی ماهیتا متفاوت است. در این راه ستادهای انتخاباتی، کانون های انحصاری سهم خواهی از قدرت آتی نیستند. بلکه شوراهایی برای هماهنگی همه معتقدان به باورهای انقلابند. در همین راستا ستاد هماهنگی جریان های مردمی دکتر جلیلی در استان خوزستان ضمن دعوت به همکاری همگانی، از همه ی گروهها و فعالان انقلاب اسلامی می خواهد، به فضای هماهنگی و هم افزایی همه ی نیروها کمک نمایند. این مهم هنگامی رخ می نماید که به واقعیات توجه داشته باشیم، به اینکه با اقبال روز افزون به ایشان، روز به روز گروه ها و افراد دیگری  به این مسیر می پیوندند. باید دانست در راه بسط گفتمان انقلاب موازی کاری معنا ندارد و می­بایست «همه با هم» راه را برای احیای ارزش های فراموش شده انقلاب فراهم کنیم. بر همین مبنا این ستاد صرفا شورایی برای  سامداندهی، هماهنگی و هم­افزایی توان­ها خواهد بود.
  2. انتخابات را فرصتی برای تحقق هرچه بیشتر ایده­ی «هسته های مقاومت حزب الله»  می دانیم. لازم است جمع های مردمی حول محورِ خطوط اصلی و مبادی و مطالبات انقلاب در همه حوزه های اجتماعی شکل گیرد. حوزه های کارگری، زنان، معلمان، دانش آموزی، دانشجویان و طلاب،  روحانیون و اساتید دانشگاه، فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای، متخصصان حوزه های مختلف به ویژه فعالان در شرکت های دانش بنیان، فعالان اقتصادی، صنعت­گران و کشاورزان و فعالان حوزه ی کشاورزی ، عشایر غیور و ساکنان روستا، این کانون مهم بازتولید انقلاب و همه ی مستضعفینی که به دلیل مناسبات غلط اجتماعی ، محافظه کاری و نوعی اشرافیت، دیده نشده­اند مهم­ترین کانون های فعالیت ماست. لازم هسته های پیش برنده­ی گفتمان انقلاب در این حوزه ها سازماندهی شوند و مسائل اصلی تفکر انقلاب در این حوزه ها مطرح گردد.
  3. در پایان  از همه ی علاقه مندان و فعالان ستادهای انتخاباتی دکتر جلیلی می­خواهیم ضمن احترام به قوانیم موضوعه در زمینه بازه­ی قانونی تبلیغات، اخبار این ستاد را از پایگاه های رسمی این ستاد به آدرس www.ravaiat.irدنبال نمایند. ما به گسترش فعالیتها تقاضا داریم و خواهشمندیم با باتماس باشماره ۰۹۳۰۹۶۳۹۰۹۴ ارسال ایمیل بهdrjalily.kh@gmail.com  علاوه بر ذکر حوزه های توانمندی و زمان های فعالیت، گام­هایمان را در راستای انتخاب ریس جمهور تراز انقلاب اسلامی همراه کنیم.

اخبار ستاد ستاد مردمی حامی دکتر جلیلی  حیات طیبه استان خوزستان

جلسه ستاد مرکزی حیات طیبه استان

جلسه ستاد مرکزی حیات طیبه در روز دوشنبه۲۳/۲/۹۲ برگزار گردید در این نشست با بررسی آخرین وضعیت ستاد و کمیته ها پرداخته شد و مکقرر گردید همایش حامیان دکتر جلیلی بعد از اعلام نظر شورای نگهبان انجام گردد.

جلسه هم اندیشی امور شهرستان های ستاد حیات طیبه استان خوزستان

جلسه هم اندیشی امور شهرستان های ستاد حیات طیبه استان خوزستان روز چهارشنبه در اهواز برگزار گردید.هدف از برگزاری این نشست، ایجاد ارتباط فعالین انقلاب اسلامی و بررسی راهکار های ایجاد ستاد های مردمی در شهرستان ها بود.

همایش زن و انقلاب اسلامی

کمیته بانوان ستاد حیات طیبه استان در حال برنامه ریزی همایش زن وانقلاب اسلامی در ایام شهادت حضرت زینب کبری (س) می باشد.

دبیرهمایش با بیان این خبر گفت: زنان در انتخابات می توانند نقش بسزایی در بسط گفتمان انقلاب اسلامی داشته باشند. ایشان ضمن تبین نقش زنان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به بیان نقش زنان استان خوزستان در برهه های مختلف انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود یکی از برنامه های این همایش تجلیل از زنان مقام اهواز در دفاع مقدس در قالب کاروان زینب و مقرشهید علم الهدی  می باشد.

قابل ذکر است در این نشست قرار است بیانیه زنان مقاوم استان خوزستان در حمایت از دکتر سعید جلیلی منتشر شود.

نشست کمیته دانشجویی ستاد حیات طیبه استان

نشست هم اندیشی کمیته دانشجویی در هفته جاری با حضور دانشجویان استان خوزستان در اهواز برگزار می گردد. اخبار تکمیلی متقابلا اعلام می شود.

کمیته متخصصین شرکت مناطق نفت خیز جنوب ستاد دکتر جلیلی  راه اندازی شد.

جمعی از مهنسین و مدیران انقلابی شرکت مناطق نفت خیز جنوب و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس ضمن حضور در ستاد مردمی دکتر سعید جلیلی حمایت خود را از ایشان اعلام نمودند. و افزودند با توجه به معیارهای اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری ، ما جناب آقای دکتر جلیلی را مصادق یک رئیس جمهور انقلابی و اصلح می دانیم و از هیچ کمکی به ایشان جهت ایجاد دولتی کارآمد و انقلابی دریغ نمی کنیم.

به زودی بیانیه حمایت جمعی از مدیران و متخصصین شرکت مناطق نفت خیز جنوب منتشر خواهد شد.

مکان ستاد

لازم بذکر است دو مکان برای ستاد مد نظر گرفته شده است که تا دو سه روز آینده آماده استفاده می باشد.
طبقه بندی: اخبار،  ســــــــــیاســی، 
ارسال در تاریخ دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 توسط دانشجوی مبارز

ستاد مردمی دکتر جلیلی

بسم رب الشهدا و الصدیقین           
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا.سوره احزاب ؛ آیه ۲۳
 (از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردن)
بیانیه اعلام موجودیت  ستاد مردمی دکتر سعید جلیلی در استان خوزستان با عنوان (حبل المتین)
با استعانت از پروردگار متعال و نظر حضرت ولی عصر (عج) و با توجه به نام گذاری سال ۱۳۹۲ به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بر خود واجب می دانیم تا همانند همیشه با اقتدار و تمام توان لبیک گویی فرامین ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای (مدظله) باشیم.
ما بر این باوریم در این برهه حساس و این پیچ تاریخی که عرصه گفتمان سازی است و در عرصه بین الملل نظام های مختلف شرق و غرب با ظواهر فریبنده خود را مدعی نجات دنیا معرفی می کنند، موثر ترین راهبرد و گفتمان، همان گفتمان انقلاب اسلامی است. گفتمانی که مشخصه آن عدالت و دفاع از آرمان مستضعفین عالم است.

 شرائط امروز انقلاب اسلامی به تعبیر رهبری انقلاب در پیچ مهم تاریخی قرار دارد. کشورمان بیش از هر زمان دیگر نیاز به مسئولینی ساده زیست، متخصص، متعهد و انقلابی دارد. به مسئولانی که رنج کشیدگان انقلاب اسلامی و چشیدگان فقر و محرومیت ها باشند.
بی شک دکتر سعید جلیلی رزمنده حقیقی انقلاب ، نماد مقاومت مستضعفین در برابر مستکبرین ، سنبل عزت و سربلندی نظام اسلامی و گنجینه ویادگار هشت سال دفاع مقدس با کارنامه درخشان خود طی سالها خدمت خالصانه در عرصه های ملی و بین المللی با عزت آفرینی روز افزون و روحیه سازش ناپذیری و مقاوم ایشان در برابر مستکبران جهان و بد خواهان ملت ایران اسلامی،یکی از افرادی است که قرابت بسیار زیادی با شاخصه های رهبر معظم انقلاب  دارد.
اخلاص، ولایتمداری،‌روحیه جوان باوری ، شخصیت اخلاقی، ساده‎زیستی ، کارآمدی،قانون مداری و پرهیز از مسایل حاشیه ای در تمام دوران خدمتگذاری صادقانه به مردم، پرهیز از فضا سازی مطبوعاتی به نفع خود در تمام مراحل ثبت نام در انتخابات،مردمی بودن ، عملکرد مقاوم و عزتمندانه  ایشان در جایگاه دبیری شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران طی ۶ سال گذشته،تلاش های مستمر و مداوم در جهت ایجاد اقتصاد مقاومتی ،پایبندی به ارزشهای اصیل انقلاب اسلامی همه وهمه ی اینها نشان از نزدیکی ایشان با شاخص های مقام معظم رهبری برای یک انتخاب یک رئیس جمهور میباشد.
نظر به احساس تکلیف و مطابق با فرمایشات امام امت، «زود فهمیدن، به وقت فهمیدن و به هنگام عمل نمودن» باعث جلوگیری از عملی شدن فتنه دیگری از جانب فتنه گران به عنوان تهدید اصلی و حلقه انحرافی به عنوان تهدید فرعی خواهد شد و این امر موجب به وجود آوردن حماسه دیگر در انتخابات پیش رو و نومیدی تاریک اندیشان ضدولایت فقیه، خواص بی بصیرت، ساکتین فتنه و شکست خوردگان سیاسی و شادی پیروان اصیل ولی امر مسلمین خواهد بود.
از این رو جمعی از نخبگان شاهد وایثارگر،فعالین موسسات فرهنگی و تشکل های مذهبی ، اعضا ء تشکل های دانشجویی ،فعالین سایبری و همچنین جمع کثیری از مردم شهید پرور خوزستان با نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،برآنها اصلح بودن دکتر جلیلی مبین شده است و از این رو در جهت حفظ یکپارچگی و وحدت انقلابی و جلوگیری از عملی شدن فتنه دیگری از جانب فتنه گران و حلقه انحرافی، ستادهای مردمی(حبل المتین)را در سرتاسر استان شهید پرور خوزستان راه اندازی نموده اند.
 
 
 
اخبار ستاد مردمی دکتر سعید جلیلی – استان خوزستان
(حبل المتین)
جلسات ستادی:
-برگزاری جلسه مقدماتی با موضوع بررسی وضعیت انتخابات ۱۹/۲/۱۳۹۲ با حضور نخبگان شاهد وایثارگر خوزستان
 -جلسه ستاد مرکزی سه شنبه مورخ ۲۴/ ۲/۹۲ با حضور جمعی از فعالین ونخبگان دانشگاهی ،شاهد و ایثار برگزار گردید که در طی این جلسه به بررسی وضعیت انتخابات ،تدوین منشور اخلاقی ستاد مطابق با منشور اخلاقی ستاد مردمی حیات طیبه و طی این جلسه کمیته های ذیل تشکل شد:کمیته رسانه-کمیته تبلیغات-کمیته راهبردی-کمیته ایثارگران-کمیته شهرستانها-کمیته نخبگان -کمیته پشتیبانی-کمیته تولید ومحتوا-کمیته بانوان-کمیته بانوان و روابط عمومی ستاد و تشکیل ستاد ویژه مناطق نفت خیز جنوب
-جلسه ستاد ی کمیته شهرستان ها مورخ ۲۵/۲/۱۳۹۲در جهت شناسایی ظرفیتهای موجود در شهرستانهای استان خوزستان و آماده سازی آنها جهت ایجاد حماسه سیاسی
تشکیل کمیته اساتید دانشگاه
-برگزاری نشست هم اندیشی پنج شنبه مورخ ۲۶/۲/۹۲  با حضور جمعی از  اساتید دانشگاه  شهید چمران و دانشگاه آزاد اسلامی با موضوع ارائه راهکار های مناسب در جهت نشرگفتمان انقلاب اسلامی در دانشگاه وتشکیل کمیته اساتید دانشگاهی خوزستان
تشکیل کمیته دانشجویی ستاد
-برگزاری نشست جمعی از بسیجیان دانشگاه های شهید چمران اهواز-آزاد اسلامی –پیام نور و دانشگاه رامین چهارشنبه  مورخ ۲۵/۲/۹۲  که طی آن ضمن تشکیل کمیته دانشگاهی مقرر گردید تا ضمن اعلام بیانیه حمایت از دکتر جلیلی، همایشی پس از اعلام رسمی شورای نگهبان در دانشگاه ها برگزار گردد.
تشکیل کمیته مناطق نفت خیز جنوب
-جلسه هم اندیشی مورخ  جمعی از فعالین ،نخبگان و فرزندان شاهد وایثارگر مناطق نفت خیز جنوب  وشرکت ملی حفاری و تشکیل کمیته مناطق نفت خیز جنوب
تشکیل کمیته ایثارگران
- برگزاری نشست تخصصی  با حضور جمعی از فرزندان نخبه شاهد وایثارگر وجانبازان پنجشنبه  مورخ ۲۶/۲/۱۳۹۲وتشکیل کمیته ایثارگران خوزستان
- نشست هم اندیشی مسئولین هیئت های مذهبی مورخ جمعه  ۲۷/۲/۱۳۹۲ با موضوع مقاومت وپیشرفت  ساعت :۱۸ اخبار تکمیلی پس از جلسه امروز اعلام خواهد شد.
- جلسه ستادی کمیته شهرستان ها ،جمعه مورخ ۲۷/۲/۱۳۹۲ساعت۲۰-اخبار تکمیلی پس ازجلسه امروز اعلام خواهد شد.
–برگزاری همایش گفتمان انقلاب اسلامی پس اعلام رسمی شورای نگهبان در طی هفته آینده
آدرس ستاد مرکز :سلطانمنش نبش خ ۷ دی مجتمع ضامن آهو
و پنج محل دیگر در شهرستان اهواز که در طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.
جهت هر گونه همکاری با ستاد استان خوزستان (حبل المتین) عزیزان هم استانی میتوانند با شماره ۰۹۱۶۷۹۳۶۸۶۶ یا با پست الکترونیکی     talievelayat@gmail.com    ارتباط برقرار کنند. در ضمن هم استانی های عزیز از طریق سایتwww.shahednews.net    میتوان اخبار ستاد استان خوزستان(حبل المتین) را دنبال کنند.
ومن ا…توفیق
ستاد مردمی دکتر جلیلی در استان خوزستان(حبل المتین)
 


طبقه بندی: اخبار،  ســــــــــیاســی، 
ارسال در تاریخ دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 توسط دانشجوی مبارز
لنکرانی‌ در جمع‌ طلاب‌ اهوازی + گزارش تصویری

دكتر باقری لنکرانی در طی اولین سفر خود بعد ازاعلام کاندیداتوریش به خوزستان دردیدار با فضلاء وروحانیون حوزه های علمیه اهواز سخنانی را ایراد كرد که این سخنان به شرح ذیل است.

سایت جبهه پایداری استان خوزستان: دكتر  باقری لنکرانی در طی اولین سفر خود بعد ازاعلام کاندیداتوریش به خوزستان دردیدار با فضلاء وروحانیون حوزه های علمیه اهواز سخنانی را ایراد كرد که این سخنان به شرح ذیل است.

 
دکتر باقری لنکرانی در  "دیدار با جمع كثیری از فضلاء و طلاب حوزه علمیه اهواز" سخنرانی كرد. دراین جلسه ابتدا حجت الاسلام والمسلمین زکی پور دبیر  جبهه پایداری انقلاب اسلامی استان خوزستان سخنانی را ایراد كرد و در ادامه دکتر لنکرانی به ایراد سخن پرداخت و به سوالات مستمعین نیز پاسخ داد.
در زیر گزیده ای از مهمترین بیانات دکتر لنکرانی را مشاهده می فرمایید:
 


ادامه مطلب
طبقه بندی: اخبار،  ســــــــــیاســی، 
ارسال در تاریخ سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 توسط دانشجوی مبارز
عکس:استقبال پرشور دانشجویان‌اهوازی از لنکرانیادامه مطلب
طبقه بندی: اخبار،  دانشــــگاه،  ســــــــــیاســی،  دغدغه های دانشجویی، 
ارسال در تاریخ سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 توسط دانشجوی مبارز
(تعداد کل صفحات:7)      [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  

قالب وبلاگ